Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Новоободівська сільська рада отримала перемогу по своєму проекту «Комфортний дитячий садок в селі – успішний розвиток всієї громади».

Переглядів: 282

      За кілька останніх років територіальні громади Тростянецького району отримали реальний ресурс для розвитку та вирішення нагальних проблем у рамках Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Новоободівська сільська рада отримала перемогу по своєму проекту «Комфортний дитячий садок в селі – успішний розвиток всієї громади». Проект передбачає здійснення капітальних ремонтних робіт у дошкільному навчальному закладі «Росинка». Варто зазначити, що заклад відвідує 75 дітей, у ньому функціонує  3 групи. Будівля закладу потребувала ремонту у плані забезпечення енергозбереження та відповідного естетичного вигляду.

Завдяки проекту було зроблено капітальний ремонт фасаду будівлі, а саме: утеплено і оздоблено фасад стін, встановлено ринви на відвід води, цементову відмостку.

Загальний кошторис проекту становить 441 тис.грн., із них: з обласного бюджету – 50 тис.грн.; з районного бюджету – 15 тис.грн.; партнери надали 35 тис.грн. з бюджету Новоободівської сільської ради виділено 341 тис.грн.

Нині дитячий садок є теплим і затишним для діток, а також став окрасою у селі.

« повернутися до списку новин