Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У територіальних громадах району продовжуються збори громадян за місцем проживання. 27 березня такі збори відбулися у Ободівській територіальній громаді. У зборах взяв участь заступник голови районної ради Іван Повидало. Також на

Переглядів: 418

               У територіальних  громадах району продовжуються збори громадян за місцем проживання. 27 березня  такі збори відбулися у Ободівській територіальній громаді.  У зборах взяв участь заступник  голови районної ради Іван Повидало. Також на зустріч із жителями сіл Ободівка та Бережанка  приїхали представники районних служб. По питанню розрахунків за земельні паї  інформував директор ТОВ «Ободівка-Агро» Сергій Рудченко Цього року жителів громади хвилювали питання ремонту сільських доріг, водопостачання, вивозу твердих побутових відходів, нарахування субсидій.

   Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк прозвітував про свою роботу та діяльність ради за 2017 рік. Бюджет Ободівської сільської ради за минулий рік перевиконано, що дало змогу не лише забезпечити функціонування закладів на належному рівні, а й здійснювати капітальні видатки.

        Враховуючи те,що  з 1-го січня 2018 року в Україні у обов’язковому порядку  впроваджується  роздільний збір  твердих побутових відходів , Ободівською сільською радою  було прийнято рішення  зробити це питання пріоритетним у роботі радиі. Так у  минулому році  громада  придбала новий автомобіль для вивозу побутових відходів,  закуплено контейнери для роздільного збору сміття, облаштовуються майданчики для встановлення контейнерів. Ця робота інтенсивно буде продовжуватись у нинішньому році.

« повернутися до списку новин