Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

74 роки тому 12 - 14 березня 1944 року Тростянецький район було визволено від німецьких загарбників.

Переглядів: 514

        14 березня  в центрі селища  представники органів виконавчої влади,органів місцевого самоврядування  та підприємств ,установ, організацій  районного центру  зібралась  біля Меморіалу ,щоб вшанувати  пам'ять визволителів  нашого району  у роки Другої світової війни.

      74 роки  тому 12 - 14 березня 1944 року  наш район було визволено від німецьких  загарбників. Більше 20 тисяч  наших земляків  були учасниками війни,більше  5 тисяч тростянчан  полягли  на полях боїв.

      День українського добровольця  –  свято, що відзначається в Україні  14 березня. У цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.  Почесною  грамотою  облдержадміністрації та обласної Ради  відзначений наш земляк   Ярослав Малий,що став одним із перших добровольців.

       Учасники  мітингу поклали  живі квіти до підніжжя  Меморіалу  полеглим  воїнам та вшанували пам'ять  усіх загиблих за  свободу і незалежність нашої Вітчизни хвилиною мовчання .  « повернутися до списку новин