Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

10 грудня Міжнародне співтовариство відзначає День прав людини.

Переглядів: 285

     10 грудня Міжнародне співтовариство відзначає День прав людини. Саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини, яка є основою міжнародних стандартів у сфері прав людини. В березні 2015 року Президент України підписав Указ  про затвердження Національної Стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року. Вона вдосконалює  діяльність держави щодо утвердження та забезпечення прав і свобод громадян в Україні.

У Тростянецькому районі проводяться  відповідні заходи  з питань забезпечення прав людини.

10 грудня  в приміщенні Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу. У заході взяли участь директор філії Наталія Бенедик, начальник відділу взаємодії з роботодавцями філії Наталія Паламарчук, в.о.начальника Тростянецького міськрайвідділу з питань пробації Тетяна Капітун, старший інспектор Тростянецького міськрайвідділу з питань пробації Григорій Котигорох,  директор Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Рєзнікова, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Червонецька, начальник відділу Тростянецького бюро правової допомоги Оксана Кіщенко та старший дільничий офіцер поліції Олександр Савчук.

 Тиждень права проводився у  КЗ «Тростянецька центральна районна бібліотека»,  де відбулась зустріч з начальником відділу Тростянецького бюро правової допомоги Оксаною Кіщенко, начальником Тростянецького міськрайвідділу з питань пробації Тетяною  Капітун. У читальному залі бібліотеки оформлено викладку літератури  «Сторінками юридичної консультації».  Бібліографічний огляд  літератури з правових питань «Права і свободи людини», зробила провідний бібліотекар відділу обслуговування районної бібліотеки Оксана Барчук. Продовження Тижня права відбулося у Тростянецькій СЗШ І-ІІІ ст. №2 зустріччю за круглим столом «Права людини починається з прав дитини». Темами обговорення були: правові орієнтири  для кожної дитини, правопорушення неповнолітніми, першочергова допомога при затриманні підлітків працівниками поліції.

Основна мета держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами тощо. І якщо дотримання поведінкових норм буде здійснюватися на початкових етапах, то менше буде допускатися правопорушень. Основна ж спрямованість держави – охорона прав людини, їх захист та неприпустимість порушень з боку інших осіб.
 « повернутися до списку новин