Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Суд триває!

Переглядів: 178

 

    Учора  у Вінницькому Адміністративному суді розглядали  справу щодо роботи Тростянецького спиртзаводу. До підприємства позивається обласний департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів. Вимога — скасувати дозвіл на викиди заводом шкідливих речовин у повітря.

   За годину до початку засідання під будівлею адмінсуду зібралися жителі Тростянця. Небайдужі тростянчани вимагають не припинення роботи підприємства, а екологічно чистого виробництва.

    Представник позивача — юристка обласного департаменту АПР, екології та природних ресурсів — Ірина Вельгус просить суд на наступному засіданні заслухати представників екоінспекції, держпромнагляду та очільника Тростянецької громади. Суддя вимогу задовільнив.
   Це — друге підготовче засідання у справі щодо Тростянецького спиртзаводу. Наступне призначено на 18 вересня. Нагадаємо, перше засідання у справі відбулося 25 липня. Завод роботу призупинив за місяць до цього. Наприкінці, червня  жителі Тростянця вийшли на безстрокову акцію протесту під стіни спиртзаводу. Вимагали — зупинити роботу підприємства. За висновками екологів — тоді рівень забруднення повітря в населеному пункті перевищив норму у дев’ять разів. Після цього працівники спиртзаводу почали роботу з очищення полів, куди стікалися відходи.

« повернутися до списку новин