Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

МОЗ України інформує!

Переглядів: 220

  Впродовж останньої доби в лабораторіях обласного лабораторного центру МОЗ України досліджено 290 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 11 випадках отримано позитивний результат. Станом на 11.00 годин 22.04.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 566 підозр на COVID-19. У 349 випадках виявлений коронавірус, серед них і у 24 дітей. Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 30 осіб, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

     Станом на 22 квітня 2020 року у Тростянецькому районі показники хворих на COVID – 19 уже кілька днів залишаються незмінними – це 16 жителів нашого району із них 1 дитина , що вселяє велику надію на  те , що інфікування людей відбуватиметься  меншими темпами, завдяки карантинними обмеженнями,  в порівнянні з іншими районами.

   Більшість з нас схильна думати, що біда може статися  «десь далеко», « з кимось», але тільки не з нами. Заперечення і невизнання потенційної проблеми породжує відчуття оманливої безпеки. Багатьом не подобається носити маски – ніби в них важко дихати. Хтось нехтує дистанцією у чергах, бо хоче скоріше завершити покупки, але пам’ятайте, важко дихати в масці – важко дихати із запаленням.

   Залишайтеся по можливості вдома. Бережіть своє здоров’я і здоров’я своїх рідних.

« повернутися до списку новин