Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

02 листопада заступник голови районної ради Іван Повидало прийняв участь у нараді із селищним, сільськими головами, керівниками підприємств, установ, організацій району по питаннях ведення військового обліку, організації мобілізаційної роботи та

Переглядів: 558

  Проводив нараду голова районної державної адміністрації Леонід Лобань.

         Зі змінами у чинному законодавстві щодо ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників присутніх ознайомив військовий комісар Тростянецького ОРВК Сергій Стоколос. Так Постановою КМУ від 07.12.2016 № 921 затверджено Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, яким визначено механізм організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, підприємствами, установами, організаціями та навчальними закладами незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

       У новому «військовому» документі одразу надається визначення терміна «військовий облік». Військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних із відображенням їх у військово-облікових документах, а також здійснення контролю за дотриманням призовниками і військовозобов’язаними, посадовими особами державних органів, підприємств, установ та організацій встановлених правил військового обліку. Військовий облік ведеться з метою забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, особовим складом у мирний час та особливий період.

Про перелік першочергових  мобілізаційних завдань, які необхідно виконати в районі, інформував Володимир Маснюк, провідний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

        Начальник відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі Яна Усенко ознайомила учасників наради зі змінами у законодавстві  щодо оренди  земельних ділянок  та  наголосила на необхідності звернення  орендарів до відділу Держгеокадастру для перевірки наявності інформації в Державному земельному кадастрі про зареєстровані та чинні договори оренди земельних ділянок. Також спеціалістами відділу були надані роз’яснення  по інших  земельних  питаннях, які цікавили присутніх.« повернутися до списку новин