Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Вступну кампанію 2019 розпочато.

Переглядів: 188

      В Україні почався прийом заяв у виші для вступу на бакалавра та наскрізного магістра – більшість вступників мають подавати їх в електронній формі через власні кабінети на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/

          Можливість подання заяв була відкрита 10 липня 2019 року, о 9-й ранку.

        До уваги всіх вступників: після подання першої заяви в електронному кабінеті вже нічого, жодні дані, змінити не можна. Тому перед поданням першої заяви вступник повинен перевірити, чи правильно він завантажив усі документи та вказав інформацію».

Зокрема, необхідно перевірити, чи завантажені правильні файли:

  • додатка до документа про освіту;
  • фото вступника;
  • довідки про місце реєстрації, якщо вступник претендує на сільський коефіцієнт.

Перевірити в кабінеті також потрібно:

  • чи правильно вами розрахований середній бал;
  • чи збігаються бали ЗНО, що відображаються в кабінеті та зазначені в сертифікатах ЗНО;
  • чи правильно вказаний номер мобільного;
  • чи правильно визначено громадянство, право на додаткові бали та сільський коефіцієнт.

    Цього року вступники на бакалавра чи наскрізного магістра можуть подати на бюджет 7 заяв на 4 спеціальності. На контракт можна подати будь-яку кількість заяв.

Джерело фінансування вступник обирає під час подання кожної заяви. Загалом є 2 опції:

  1. На бюджет, а в разі не отримання рекомендації також на контракт;
  2. Виключно на контракт.

 Реєструвати кабінети та подавати через них заяви можна буде до 18-ї години 22 липня для тих, хто вступає за сертифікатами ЗНО та/або творчими конкурсами, складеними з 1 до 10 (12) липня, й до 16 липня – для вступників за співбесідою, іспитами чи творчими конкурсами.

       26 липня вступники будуть знати, чи отримали бюджетне місце, до 31 липня вони повинні будуть принести оригінали документів до вишів для зарахування. 1 серпня відбудеться зарахування на бюджет, з цього ж дня починається оприлюднення списків на контракт. Зарахування на контракт може тривати до 30 вересня.  

       Цього року у районі 98 випусників  11 –х класів сільських шкіл, з них 97 осіб складали ЗНО. Багатьох хвилюють питання: “Який фах обрати? Куди піти вчитися?”. Дехто цікавиться наукою, технікою, студентським та науковим життям країни.

     Шановні абітурієнти будьте впевнені у власних силах! Ви розумні, цілеспрямовані люди, які в змозі подолати будь-які труднощі та досягти бажаного результату. Пам’ятайте: вступ до вищого навчального закладу – це стимул до саморозвитку. Нехай здійсняться всі Ваші задуми. 

« повернутися до списку новин