Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

27 жовтня 2017 року відбулась кущова нарада з питань розвитку інформаційного суспільства та е-урядування у м.Гайсин

Переглядів: 574

  

     27 жовтня 2017 року  заступник голови районної ради Іван Повидало разом з працівниками апарату райдержадміністрації взяли участь у роботі кущової наради з питань розвитку інформаційного суспільства та е-урядування, яка відбулася у місті  Гайсин, за ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Запровадження новітніх інформаційних технологій  та електронного урядування це вимога часу та можливість переходу до відкритого для всіх доступу до інформації. Участь в нараді взяли уповноважені представники районних рад, райдержадміністрацій, об’єднаних   територіальних громад, депутати районних рад з Гайсинського, Бершадського, Теплицького, Тростянецького та Чечельницького районів.

      Начальник управління інформаційних технологій апарату Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Солоненко поінформував про сучасні тенденції розвитку інформаційного суспільства, впровадження електронного документообігу та стан висвітлення діяльності органів виконавчої влади на офіційних сайтах райдержадміністрацій. Він зазначив, що створення та реалізація районних програм інформатизації матиме позитивний вплив на якість та доступність державних послуг для громадян: «Інформатизація спростить процедури та скоротить адміністративні витрати. А також, дасть можливість забезпечити відкритість інформації про діяльність органів виконавчої влади, розширить доступ до неї та надасть можливість безпосередньої участі громадян та інститутів громадянського суспільства у процесах підготовки та експертизи проектів рішень, які приймаються на всіх рівнях державного управління», - наголосив Ігор Володимирович.
          Оксана Гречко ,  як представник ІТ компанії ТОВ«Софт Генерація» розповіла про е-документообіг, етапи впровадження проекту на прикладі ІТ-Enterprise. Такий  проект, за словами Оксани Юріївни, підвищить ефективність і якість документообігу, скоротить час та витрати на обробку документів, а також забезпечить оперативний контроль за своєчасним виконанням та проходженням документів, надасть повноцінний облік їх зберігання.
      Учасники наради мали можливість поспілкуватися у формі запитань і відповідей та зясувати найпроблемніші питання впровадження е-урядування.
      Підбиваючи підсумки наради Ігор Солоненко акцентував увагу на необхідності уніфікації офіційних веб-сайтів районних рад та райдержадміністрацій , що в свою чергу забезпечить побудову єдиного інформаційного простору області, який буде зручним для використання та ергономічним, відповідатиме вимогам законодавства і задовільнятиме потреби громадян у якісному інформаційному продукті.

« повернутися до списку новин