Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Ювілей  Демківської СЗШ І-ІІ ступенів.

Переглядів: 458

Нещодавно відсвяткувала свій ювілей  Демківська СЗШ І-ІІ ступенів. Вік поважний – 90 років . У рамках святкування  було проведено захід «Зустріч поколінь». На зустріч з’їхались випускники різних років. Також на свято були запрошені директор ДПДГ «Олександрівське» Андрій Тучик,  Олександрівський сільський голова Тетяна Ясенчук, жителі села Демківка.

«Щиросердечно вітаю Вас із 90 – річчям нашої школи. До цієї знаменитої дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених , творчих, талановитих вчителів. Тож я, як директор, горда причетністю закладу до навчання та виховання наших дітей, до розбудови майбутнього нашої країни. Пишаюсь, що ми продовжуємо та примножуємо славні традиції нашого поважного за віком закладу» ,-  сказала у своєму виступі директор  школи Король Світлана Петрівна.

         Із вітальними словами, побажаннями розквіту, натхнення, хорошої долі та нових звершень до учасників свята звертались Тетяна Ясенчук,  випускники школи .

       Гарний концерт показали вихованці та випускники різних поколінь навчального закладу.

     Хвилиною мовчання присутні на святі  вшанували пам'ять загиблого в АТО випускника школи, учасника бойових дій Куйбіди В.В.« повернутися до списку новин