Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

КУ «Тростянецький районний методичний кабінет» проведено семінар-практикум на базі Козинецького ДНЗ

Переглядів: 271

У кожній територіальній громаді Тростянецького району функціонують один або ж два дошкільних навчальних заклади. Варто зазначити, що  матеріальне забезпечення  закладів на доброму рівні. Сільські ради докладають зусиль, аби дітям  комфортно було перебувати у садочках.

      Також на  належному рівні  поставлена  навчально-виховна робота. Якість освіти у дошкільних закладах контролює  КУ «Тростянецький районний методичний кабінет». Кращі здобутки , напрацювання поширюються серед всіх установ району.

     Так 24 вересня 2019 року комунальною установою «Тростянецький районний методичний кабінет» на базі Козинецького ДНЗ проведено семінар-практикум  на тему «Особистісно - діяльнісний підхід до формування міжособистісних партнерських стосунків та  злагоди в дітей дошкільного віку». У семінарі приймали участь вихователі закладів дошкільної освіти району, педагоги Козинецької СЗШ І-ІІ ст., голова Верхівської  сільської ради Пилипенко М. М.       

         Педагоги Козинецького ДНЗ ділилися досвідом роботи щодо організації та проведення заходів до Міднародного дня Миру. У рамках семінару показано комплекс фізичних  вправ з використанням нетрадиційного спортивного обладнання  та інтегроване заняття у різновіковій групі «Мир розпочинається з дружби».

        Учасники семінару на методичній годині обговорили питання щодо використання  парціальної програми  «Дошкільнятам  - освіту для сталого розвитку»  для формування дружніх стосунків між дітьми та підтримки морального і психологічного клімату у групі.

 

« повернутися до списку новин