Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відкриття меморіальної дошки лікарю Саміляку В.І.

Переглядів: 664

16 червня у Ободівській лікарській амбулаторії відбулися урочистості, присвячені відкриттю меморіальної дошки Саміляку Василю Івановичу. Покійного Василя Івановича знали і пам’ятають кілька поколінь ободівчан як прекрасного лікаря.

Саміляк В.І. 33 роки був головним лікарем Ободівської лікарні, яку очолив у далекому 1952 році. Доброта, гуманність, професіоналізм – це були основні риси характеру лікаря. Для багатьох медиків він став наставником, порадником, добрим товаришем. Жителі с. Ободівка вирішили увіковічнити пам'ять Лікаря, встановивши на приміщенні медичного закладу, в якому він працював, меморіальну дошку. На відкриття її приїхав син лікаря Олександр Васильович Саміляк, зібралися колеги, жителі села, керівництво району.

Виступаючи на заході, голова районної ради Людмила Скапровська згадала покійного як справжнього народного лікаря, який всі знання, уміння віддав улюбленій справі, фактично він жив лікарнею.

Своїми спогадами про Василя Івановича поділились сільський голова Костянтин Ременюк, головний лікар Ободівської ЛАЗПСМ Лариса Катренко, односельці покійного.

Помер лікар Саміляк В.І. 21 травня 1990 року, похований у с. Ободівка.« повернутися до списку новин