Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Органами державної статистики України було запроваджене вибіркове обстеження умов життя українських домогосподарств.

Переглядів: 240

 

           

  Дане вибіркове обстеження умов життя українських домогосподарств, є основним джерелом  інформації про життєвий рівень населення в цілому та окремих його верств. Збором цієї інформації по Вінницькій області займається підрозділ, який відповідає за проведення вибіркових обстежень населення.

       Щорічно відбирається 12 тисяч сімей, які представляють усі українські сім'ї.  Обстеження платне, кожному домогосподарству яке бере участь в обстеженні, щоквартально держава оплачує.

        Адреси домогосподарств для участі в даному обстеженні відбираються випадково, враховуючи лише ознаку територіального розташування. По нашій області в обстежені задіяні  452 домогосподарства. Кожна сім»я бере участь в опитуванні протягом одного року. Обстеженню підлягає як міське, так і сільське населення.

До територіальної вибірки потрапило наше селище Тростянець, села Гордіївської сільської ради, до участі у даному обстеженні запрошені 24 домогосподарства.Така робота розпочалась працівниками  районного відділу  статистики. Кожна сім»я, яка потрапила під обстеження, спільно із відповідальним  працівником відділу буде  проводити  аналіз витрат, які здійснює протягом певного періоду. Інформація  отримана органами державної статистики від респондентів (домогосподарств) під час проведення статистичних спостережень є конфіденційною та охороняється Законом і використовується виключно для статистичних цілей у зведеному та знеособленому  вигляді. Тому протягом 18-ти років, як ведеться дане обстеження, більшість сімей  з розумінням віднеслися до цієї важливої державної задачі і дали згоду на співпрацю. Тобто, надали реальні дані про житлові умови свого домогосподарства, витрати на оплату житлово-комунальних послуг, купівлю продуктів харчування, придбання одягу, взуття, товарів широкого вжитку, стану здоров»я членів сім»ї, їх оздоровлення, та інше.« повернутися до списку новин