Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні земляки! Шановні волонтери району! Від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаємо вас з нагоди свята!

Переглядів: 471

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і у всьому світі, волонтерський рух займає особливе місце  у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях.

Ви витрачаєте свій вільний час на благо суспільства, присвячуєте йому свій талант, енергію і завзяття. Ми щиро вдячні вам за вашу неоціненну роботу, за турботу про людей, за допомогу їм у скрутну хвилину. Особлива подяка за вашу допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО та переселенцям зі Сходу країни.

Сподіваємося, що налагоджена співпраця між владою й волонтерами приноситиме користь та допомогу людям, яка особлива важлива в такий складний для України час.

Бажаємо всім волонтерам району міцного здоровя, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди - віддячують вам добром і повагою.

Голова Тростянецької      районної ради                   Людмила СКАПРОВСЬКА                             

« повернутися до списку новин