Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

3 жовтня в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників освіти.

Переглядів: 341

   3 жовтня в районному Будинку  культури відбулись урочистості з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників освіти.

   В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, повсякденну готовність до самопожертви в ім’я високої ідеї. Тільки той педагог залишає частку себе в дітях, хто, не шкодуючи сил, творчої наснаги, таланту, вкладає в душі вихованців найбільші скарби -душевність, людяність, порядність.

   В цей день щирі слова вітання освітянам звучали від народного депутата України Миколи Кучера, голови районної державної адміністрації Леоніда Лобаня, заступників голів районної ради Івана Повидала та райдержадміністрації Віктора Задорожного, начальника відділу освіти  районної державної адміністрації Ольги Ільченко.

  Кращим представникам освітньої галузі району Микола Іванович вручив подяки Верховної Ради України за високий професіоналізм, багаторічну і сумлінну працю, вагомий внесок у справу, навчання і виховання підростаючого покоління. Побажав міцного здоров’я, злагоди та добробуту у родинах, вдячного та шанобливого ставлення учнів, найкращих успіхів в освітньому процесі, творчого натхнення та гарного настрою.

   Подарунком для всіх освітян району стала концертна програма самодіяльних артистів районного Будинку культури та вихованців Будинку дитячої творчості. Усі присутні мали можливість насолодитись пісенними, музичними та хореографічними композиціями  на протязі усього свята.

« повернутися до списку новин