Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Переглядів: 603

      

22 травня у залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, роботи промисловості , будівництва, транспорту, енергозбереження, торгівлі та зайнятості населення та з питань охорони здоров’я, освіти , культури , спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами. Необхідністю проведення спільного засідання стало клопотання Тростянецької райдержадміністрації про розгляд проекту рішення на черговій сесії районної ради «Про реорганізацію Великостратіївської середньої загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів у Великостратіївську середню загальноосвітню школу І ступеню». Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко детально проінформувала депутатів  по даному питанню  та навела переконливі докази  необхідності  прийняття  цього рішення. У першу чергу, реорганізація школи  забезпечить надання учням доступної та якісної освіти , раціонального та ефективного  використання бюджетних коштів, матеріально – технічних ресурсів. Адже 7,8,9 класи взагалі не сформовані, у них навчаються 2-3 учні індивідуально. Також мали можливість висловити свою думку і противники даного реформування – це представники батьківського колективу, жителі села . Вислухавши усі за і проти депутати прийняли рішення погодити запропонований проект рішення та винести його на розгляд сесії районної ради.

       Другим розглянуто питання затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет». Депутатам було представлено два варіанти установчого документу, який презентувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко та виконуюча обов’язки завідуючої комунальною установою Світлана Лєщенко. Депутати рекомендували відповідальним керівникам допрацювати документ та провести незалежну юридичну оцінку вказаного документа аби визначитись із правильним прийняттям рішення.

     Третім спільним питанням було «Про списання майна». Головний лікар Тростянецької ЦРЛ надав депутатам  всі необхідні документи , що підтверджують непридатність для подальшого використання матеріальних цінностей таких , що морально застарілі та фізично зношені.

      Далі депутати розглядали профільні питання у своїх комісіях окремо. Депутати комісії, з питань комунальної власності  розглянули блок питань, які стосуються оренди приміщень та внесли ряд змін до профільних програм. Депутати гуманітарної комісії також розглянули та  схвалили проекти районної Програми  боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017 – 2021 роки та змін до програм, що забезпечують соціальний захист населення. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Гонтар проінформувала депутатів про стан виконання чинного законодавства України з питань надання населенню субсидій та соціальних допомог, пільг та виконання профільних районних програм.  « повернутися до списку новин