Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

3 грудня Тростянецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості долучилася до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Переглядів: 262

          Для цієї категорії безробітних проведено інформаційний семінар за участі соціальних партнерів, а саме: Світлани Сауленко, заступника начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, Жанни Горбань, начальника Тростянецького відділу з питань призначення, перерахування та виплати пенсії, Таїсії Шаргородської, начальника відділу управління праці та соціального захисту населення та Оксани Кіщенко, начальника відділу Тростянецького бюро правової допомоги. В ході зустрічі фахівці надали корисну інформацію про порядок призначення пенсії для осіб з інвалідністю та ознайомили з низкою пільг та послуг, які передбачені законодавством. Присутні безробітні дізналися про можливості отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги у вигляді надання правової інформації, консультацій з правових питань та представництва інтересів особи в суді. 

Провідний фахівець з питань зайнятості Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Олеся Дячук проінформувала присутніх про соціальні послуги Державної служби зайнятості, а також зазначила, що фахівцями служби здійснюється врахування особливостей захворювань безробітних, що спричинюють інвалідність, при підборі професії та місця роботи.« повернутися до списку новин