Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У районній раді відбулось пленарне засідання 38 сесії районної ради 7 скликання.

Переглядів: 175

Сьогодні, у сесійній залі районної ради під головуванням голови районної ради Людмили Скапровської  відбулося  чергове пленарне  засідання  38-ї  сесії Тростянецької районної ради 7 скликання.  Цьому передувала  велика підготовча робота,  засідання президії та засідань профільних постійних  депутатських комісій, на яких  розглядались проекти рішень.

Перед початком сесії  районна рада отримала колективне звернення  від ГО «Патріот» про винесення на розгляд сесії  питання про діяльність на території району  ДП «Тростянецький  спиртовий завод» та ТОВ  «Етернал Енерджи». По даному питанню було прийнято рішення.

З метою  забезпечення ефективного функціонування  народно -  господарського комплексу району   у 2020 році  на сесії прийнято Програму економічного та соціального розвитку.  Зокрема затверджено  перелік об’єктів щодо здійснення робіт з будівництва. У наступному році продовжується  робота по будівництву  круп’яного заводу з переробки кукурудзи компанією Дакса Бунге Україна у селищі Демківське. Загальний об’єм робіт складає 400млн.грн. Разом з цим, затверджено  об’єкти невиробничого призначення,  на яких планується здійснити значні капіталовкладення, а це заклади охорони здоров’я, освіти, культури.

 Іншим важливим для району   питанням  стало затвердження бюджету на 2020 рік. Начальник фінансового управління  Галина Хриплива    поінформувала про заплановані доходи районного бюджету та видаткову  його частину.   Затверджені показники забезпечать обов’язкові  видатки  районного бюджет у наступному році.

 З  метою розв’язання  найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально - технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято декілька   районних програм та внесено зміни до деяких нині  діючих, а також   внесено зміни до бюджету на 2019 рік.

Обговорено ряд майнових питань, зокрема, про передачу частини нежитлового приміщення   до  КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Тростянецької районної ради, про здачу приміщень в оренду, про погодження договорів оренди примішень, що є спільною власністю  територіальних громад, про списання непридатних до подальшого використання матеріальних цінностей. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.  

Також депутатами схвалено план роботи районної ради на наступний рік.
У  результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з 28-ти питань порядку денного.

 « повернутися до списку новин