Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбувся екологічний форум «Суспільство за чисте виробництво»

Переглядів: 126

   

Сьогодні у місті Ладижин відбувся екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво», учасниками якого були представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій, підприємств, територіальних громад районів південно-східної частини Вінниччини. Від Тростянецького району участь у заході взяли керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Піган, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Томін, Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк.

   За даними міжнародного моніторингу Україна знаходиться у стані екологічного лиха. У всьому світі виробництво переходить на низьковуглецеву діяльність. А в українському законодавстві відсутнє навіть поняття « екологічного ризику», це при тому, що рівень захворюваності та смертності населення досягає 40%.

  Організатори заходу ставили за мету обговорити питання зниження  рівня екологічних проблем у регіоні  через презентацію місцевих виробників із напрямами вирішення екологічної безпеки та трисекторну взаємодію між владою, громадськістю та виробниками.

  Участь у розгляді проблемних питань взяли науковці, серед яких Тетяна Галушкіна – професор Державної екологічної академії післядипломної освіти, Роман Кудлай та Євген Грибов – експерти- екологи столичних вузів, Костянтин Загороднюк – доцент Національного медуніверситету ім.О.Богомольця, а також представники громадських організацій та виробничих підприємств.

Основний висновок форуму – лише спільними зусиллями громади, влади, виробників є перспектива покращити екологічну ситуацію.

« повернутися до списку новин