Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

До 100 – річчя від дня народження Петра Васильєва

Переглядів: 157

       

     Багато жителів села Ободівки  пам’ятають  великого патріота села, людину, яка максимум зусиль доклала до розвитку  економіки, культури і освіти у селі, яка майже півстоліття опікувалась долею  палацо – паркового ансамблю родини Собанських, наставника і вчителя багатьох вихованців Ободівської школи – інтернату (1959 - 1980 рр.), основоположника і директора цієї школи та Ободівського краєзнавчого музею (1982 - 2001рр.) Петра Івановича Васильєва.

15 вересня виповнилось 100 років від дня його  народження.

У цей день в комунальному закладі «Ободівський  краєзнавчий  музей» зібралися  земляки та  колишні  колеги Петра Васильєва, щоб вшанувати його   пам'ять, згадати  добрим словом.  Всі  розповіді сходились до того, що Петро Васильєв   завжди був  небайдужий до  проблем села, мав молоду душу і гаряче серце. Його згадують як невтомного  трудівника, мудрого, чесного, відвертого  керівника, людину, яка не шкодувала себе для покращення життя і добробуту інших.

Невтомну працю Петра Васильєва  гідно оцінили і в роки його роботи. Він  нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора. У 1968 році йому присвоєно почесне звання «Заслуженого  працівника культури Української РСР».« повернутися до списку новин