Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Головою районної ради видано розпорядження №11 від 1 лютого 2019 року "Про скликання чергової 30 сесії районної ради 7 скликання"

Переглядів: 340

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 1 лютого 2018 року                                                                   № 11

смт. Тростянець

Про скликання чергової 30 сесії районної ради 7 скликання

Відповідно до частин 4, 10 статті 46, пунктів 1, 2 частини 6, частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Регламенту Тростянецької районної ради 7 скликання:

Провести пленарне засідання чергової 30 сесії районної ради 7 скликання 15 лютого 2019 року о 10 годині у залі засідань районної ради.

  1. На розгляд пленарного засідання внести питання:

1.Про стан зайнятості населення Тростянецького району.

2.Про Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Тростянецького району на 2019-2020 роки.

3.Про Програму енергозбереження для населення та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Тростянецького району на 2019-2020 роки.

4.Про Програму організації харчування учнів у закладах освіти Тростянецького району на 2019-2020 роки.

5.Про Програму поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг при Тростянецькій райдержадміністрації громадянам Тростянецького району на 2019-2020 роки.

6.Про інформацію прокурора, керівника місцевого органу поліції про результати діяльності на території Тростянецького району.

 7.Про упорядкування штатної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецька центральна районна лікарня».

8. Про упорядкування структури та штатної чисельності комунального закладу «Тростянецька центральна районна бібліотека».

9. Про упорядкування штатної чисельностікомунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет».

10. Прокерівника комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет».

11. Про упорядкуванняструктури та штатної чисельності комунального підприємства «Тростянецьке районне радіомовлення».

12. Про списання майна.

13. Про передачу майна.

14. Про затвердження договорів оренди.

15. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

16. Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік»

17. Про затвердження розпоряджень голови Тростянецької райдержадміністрації.

18.Про внесення змін до Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Тростянецького району для збільшення надходжень до місцевого бюджету на 2018-2020 роки.

19. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ПАТ «Вінницяобленерго» для технічної інфраструктури – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Глибочанської сільської ради Тростянецького району Вінницької області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду ТОВ «Агрофірма «Ободівська» для іншого сільськогосподарського призначення на території Ободівської сільської ради Тростянецького району Вінницької області.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с.Демидівка на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади Тростянецького району Вінницької області.

22. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

23.Про зняття з контролю рішень районної ради.

2. На сесію запросити: депутатів обласної Ради від Тростянецького виборчого округу,  заступників голови районної державної адміністрації та керівників структурних підрозділів виконавчої влади, керівників служб, підприємств, організацій району, селищного, сільських голів, представників політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації району.

Голова районної ради                                                    Л.  Скапровська« повернутися до списку новин