Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Сьогодні вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. 21 листопада - знакова дата у новітній історії України.

Переглядів: 482

         

    Сьогодні вся Україна відзначає День Гідності та Свободи.  21 листопада - знакова дата  у новітній історії України. Саме цей день є початком  Помаранчевої революції (2004рік) та Революції Гідності  (2013 рік).  У цей день  український народ  вшановує полеглих Героїв Небесної  Сотні.

З нагоди  четвертої річниці початку Революції Гідності  на центральній  площі  Тростянця відбулися урочисті заходи. Представники трудових колективів, громадськість селища, активісти революції прийшли вшанувати пам»ять загиблих майданівців. Люди   зі сльозами в очах поклали  живі квіти до пам»ятників Героям Небесної Сотні та полеглих героїв АТО. Учні Тростянецької школи №2 підготували поетичну  композицію присвячену Дню Гідності і Свободи.

У всіх нас залишаться  на вічно у  пам'яті бурмні події 2013-2014 років.  На Майдан вийшли сотні тисяч громадян України, щоб відстояти сучасне та майбутнє своєї держави, вибороти свободу і демократію, цивілізований розвиток країни. Народний порив, що розпочався мирними демонстраціями, тодішня влада залила кров»ю патріотів. Дуже  дорогою ціною далась нам справжня незалежність – сотнею життів молодих чоловіків та юнаків, тисячею поранених  і скалічених. Весь світ дивувався наполегливості  та незламності  наших громадян, які місяцями стояли  на мерзлій бруківці вдень і вночі.. Дерев'яні щити були захистом  від смертельних куль. Народ вистояв у тому  страшному  двобої. Але боротьба не скінчилась.  Протягом чотирьох років поливається кров»ю захисників українська земля. Війна кожен день  приносить втрати.  Українська армія, що відродилась  із руїн, береже східний рубіж від «братньої» навали.

Сьогодні будується нова Україна.  Важкі часи  не закінчились : військова агресія на сході держави, окупація Криму , внутрішня корупція  - це ті реалії, в яких ми нині живемо, і крок за кроком  намагаємося збудувати достойну  для наших дітей країну.« повернутися до списку новин