Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

16 травня у сесійній залі районної ради відбулось пленарне засідання 32 сесії 7 скликання.

Переглядів: 234

Сьогодні  16 травня у сесійній залі районної ради відбулось пленарне засідання 32 сесії 7 скликання, яке провела  голова районної ради Людмила Скапровська. 

Про стан  надання освітніх послуг у районі та перспективи подальшого функціонування сільських закладів загальної середньої освіти  звітувала  начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Ільченко. Вона детально охарактеризувала стан справ у даній галузі, назвала позитивні  зміни,які відбуваються у навчальному процесі,  звернула увагу на необхідність покращення роботи педагогічних колективів у підготовці до здачі ЗНО учнями шкіл, адже якість знань у 2017 – 2018 навчальному році   з деяких дисциплін виявилась нижчою, ніж у  попередньому  періоді.  Основними завданнями, які необхідно виконати для реалізації державної освітньої політики є: розроблення  стратегічного  плану розвитку освітньої галузі району з метою найефективнішого надання  навчально - виховних  послуг, продовження роботи по формуванню оптимальної мережі закладів  загальної середньої освіти з урахуванням економічних та фінансових можливостей, забезпечення створення освітнього середовища 1 класів Нової української школи, створення необхідних умов для дітей з особливими освітніми потребами, облаштування шкіл  меблями, обладнанням і дидактичними матеріалами для надання якісного навчального процесу  та забезпечити  належну підготовку закладів освіти до нового навчального року.

До обговорення питання долучились  депутат обласної Ради Геннадій Мазур, депутат  районної ради,  директор Олександрівської  ЗСШ  І- ІІІ ст. Антоніна Бура, зазначивши, що для   надання якісної освіти необхідно виконання  комплексу заходів, які забезпечать  здобувачам освіти   отримання  високих  знань.

Важливим стояло питання про припинення(ліквідацію) Ободівської середньої загальноосвітньої школи І – ІІ ст..  Основною підставою  для прийняття цього рішення стало надання якісних освітніх послуг дітям, які навчаються у малокомплектних класах, та технічне забезпечення самого закладу. Зваживши всі «за» та «проти» депутати одноголосно підтримали дане рішення.

Далі депутати приступили до розгляду блоку соціальних питань, зокрема одноголосно підтримали  Районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей та молоді, розвитку мережі дитячих закладів  оздоровлення та відпочинку  і  внесли  зміни до районної Програми «Турбота» ,  Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на виклики, загрози  на території Тростянецького району та до районної Програми  поліпшення надання адміністративних послуг громадянам Тростянецького району.

Також розглянули питання, які стосуються комунальної власності.

Для забезпечення стабільності розвитку  усіх галузей району  депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2019 рік  та затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

« повернутися до списку новин