Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Серпнева конференція освітян Тростянецького району

Переглядів: 587

30 серпня  у районному Будинку культури відбулась серпнева конференція працівників освіти Тростянецького району, на якій йшлося про  стан та перспективи освітньої галузі району.  Участь у підсумковій конференції взяли голова районної ради Людмила Скапровська, голова  райдержадміністрації  Леонід Лобань,  заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, голова  районної  профспілки працівників освіти Валерій Єндерюков, спеціалісти   органів управління освіти та освітяни району.

Перед присутніми з доповіддю виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації   Ольга Ільченко, яка підбила підсумки розвитку освіти району у 2016–2017 році та озвучила основні завдання на 2017- 2018 навчальний рік.

В обговорені доповіді  взяли  участь  педагогічні працівники   району.

З найщирішими вітаннями до присутніх  звернулись  голова районної ради Людмила Скапровська  і голова райдержадміністрації  Леонід Лобань,висловивши велику вдячність  за невтомну працю,побажанням міцного здоров’я,творчих здобутків на ниві розбудови української національної школи.

Після вітальних виступів, прийняття проекту рішення  серпневої конференції, голова районної  ради  Людмила Скапровська та голова райдержадміністрації Леонід Лобань вручили грамоти Департаменту освіти і науки  Вінницької ОДА  за підсумками  2016 – 2017 навчального року кращим педагогам району.

 

« повернутися до списку новин