Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Олена Воротнюк – директор ДП «ДГ Олександрівське»

Переглядів: 254

 

 

    Нещодавно серед п’яти претендентів на посаду директора великого  державного  сільськогосподарського підприємства  обрано Олену Воротнюк, яка виконує  свої обов’язки згідно  наказу Національної академії аграрних наук з 19 вересня. Це перша жінка  у нашому аграрному районі, котра очолила  сучасне потужне сільськогосподарське агроформування.

   У свій час  Олена Анатоліївна очолювала економічну службу даного господарства, півтора року  виконувала  обов’язки директора дослідного господарства і змогла утримати та  примножити   основні важливі показники. Дане агроформування одне із найкращих у районі у галузі  рослинництва та тваринництва, надає посильну допомогу  як благодійник і меценат.

    Зичимо Вам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай завжди супроводжує Вас удача, розуміння та підтримка колег, а підґрунтям професійних успіхів стане міцне здоров’я, гарний настрій, сповнене любові серце. Переконані, що Ваш професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть досягненню значних успіхів. Нехай непроста робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю.

« повернутися до списку новин