Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулась 46 сесія районної ради

Переглядів: 319

  23 жовтня відбулась 46 сесія районної ради 7 скликання. На розгляд пленарного засідання виносилось 13 питань.

  Депутати затвердили план розвитку КНП «Тростянецька центральна районна лікарня». У лікарні чимало зроблено для покращення надання послуг вторинного рівня населенню, але є цілий ряд проблем, що потребують вирішення, особливо в умовах пандемії. Тростянецька ЦРЛ визначена базовою для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. З метою укладення договорів на нові пакети лікування необхідно придбати дороговартісне обладнання. Заходи розраховані на 3 роки, але нині в умовах адміністративно-територіальної реформи не зрозуміло звідки залучати фінансові ресурси на розвиток.

  Надзвичайно гостро обговорювались питання щодо передачі майна спільної власності територіальних громад району до комунальної власності Тростянецької та Ободівської громад. Після довгої дискусії було вирішено направити проекти рішень на узгодження та розгляд ІІ пленарного засідання.

   Депутати прийняли рішення про призначення керівника комунальної установи «Тростянецький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Лещенко Світлану Борисівну, яка пройшла конкурсний відбір на дану посаду.

  Також на сесії затверджено ряд питань щодо управління комунальним майном у частині списання непридатних для використання активів, передачі певного обладнання медичним закладам, тощо.

  Друге пленарне засідання 46 сесії відбудеться після узгодження проблемних питань, адже повноваження Тростянецької районної ради завершаться у день набрання повноважень Гайсинської районної ради.

« повернутися до списку новин