Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Адміністрація КНП "Тростянецький РЦ ПМСД" інформує.

Переглядів: 343

Станом на 12.05.2020 року серед жителів нашого району лабораторно методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в вірусологічній лабораторії обласного лабораторного центру спочатку карантинних заходів підтверджено 19 випадків COVID-19, в т.ч. у 5 – ти медичних працівників.

З 30.04.2020 року, коли діагноз було знято з останніх позитивних пацієнтів, знову маємо 3 нових випадки.

На даний час в режимі самоізоляції знаходиться 20 осіб, в т.ч. 17 осіб, які прибули в район із-за його меж та 3 - по позитивному результату, у 191 – режим самоізоляції закінчився, в т.ч. 175 – прибувші в район та 16 –виздоровівші. Всього в район прибули із-за кордону та його меж 192 особи у 25 населених пункти.

Щоденно працює мобільна бригада Центру ПМСД по обстеженню пацієнтів, а особи, які йдуть на госпіталізацію – в кабінеті Центру, який тимчасово перепрофільований на період карантину, для відбору проб, який знаходиться на І поверсі.

Сімейними лікарями в телефонному режимі проводиться щоденний медичний нагляд. На даний час всі прибувші, контактні та особи з позитивними результатами, скарг не пред’являють, стан задовільний.

За період з 07.03.2020 року, коли в район прибув перший пацієнт із-за кордону, обстежено 236 осіб, в т.ч. з пневмоніями – 37, контактних – 97, прибувші – 48, інші – 54 особи.

Проведено 109 швидких тестів та направлено 192 проби на ПЛР у обласну вірусологічну лабораторію.

Мобільною бригадою обстежено 109 осіб, в кабінеті Центру - 127 осіб.

Робота з даного приводу продовжується.

З 11.05.2020 року карантинні заходи дещо послаблені, але це не дає підстав для спокою. Карантин продовжується.

Тому, ще раз звертаємося з проханням, дотримуйтеся карантинних заходів, особливо особистої гігієни, гігієни кашлю, масочного режиму, контактуйте з друзями, родичами і т.д. тільки в телефонному режиму, використовуйте антисептики та дезінфікуючі засоби.

Здоров’я всім та спокою.

« повернутися до списку новин