Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

5 лютого у районній раді відбулась нарада із посадовими особами місцевого самоврядування.

Переглядів: 246

 

         Відповідно до плану роботи районної ради сьогодні відбулась нарада, яку провів заступник голови районної ради Іван Повидало. На розгляд та обговорення заходу були винесені питання, які пов’язані зі щоденною діяльністю органів місцевого самоврядування району.

Про співпрацю місцевих рад та органів державної виконавчої влади по питанню соціального захисту населення йшлося у виступі начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Наталії Томін. Особлива увага приділена вирішенню проблем родин, які опинились у складних життєвих обставинах, а особливо тих, де виховуються малолітні діти. Зобов’язано керівників громад інформувати відповідні органи про такі родини задля вирішення нагальних проблем.

Про гарний досвід надання соціальних послуг пенсіонерам, інвалідам, одиноким проінформувала директор комунальної установи «Тростянецький центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тростянецького району» Бондар Лідія. Варто зазначити, що поряд із традиційними послугами, установа започаткувала інноваційні методи роботи: діяльність різноманітних клубів ( інформаційних технологій, іноземної мови, декоративно-прикладного мистецтва, фізкультури), до яких активно залучені волонтери та благодійники, надання перукарських, медичних послуг.

Про передачу документів на державне зберігання та нововведення у діловодстві в органах місцевого самоврядування ознайомила присутніх начальник  архівного відділу райдержадміністрації Оксана Діденко. Звернула особливу увагу секретарів місцевих рад, що Міністерством юстиції розроблено нову Типову Інструкцію з діловодства, яка затверджена постановою КМУ, попередня інструкція втратила чинність, тому необхідно розробити в кожному органі місцевого самоврядування нові документи.

Про висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування у районних засобах масової інформації  проінформував головний редактор  районної газети Анатолій Савченко. У своєму виступі він наголосив про необхідність укладання угод місцевими радами із підприємством щодо висвітлення їхньої діяльності.

Головний лікар КНП «Тростянецький РЦ ПМСД» у своєму виступі проінформував присутніх про співпрацю місцевих рад району з питання забезпечення функціонування фельдшерсько-акушерських пунктів, адже на сьогодні це одне із проблемних питань первинної ланки охорони здоров’я.

Про стан комплектування ЗСУ військовослужбовцями за контрактом, підготовки громадян до призову на строкову службу проінформував присутніх військовий комісар Тростянецького об’єднаного військового комісаріату Сергій Стоколос. Звернув особливу увагу присутніх на стан ведення військового обліку місцевими радами.

   

 

« повернутися до списку новин