Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Сьогодні, 19 квітня у Тростянецькому районі проходило виїзне засідання колегії Вінницької обласної державної адміністрації.

Переглядів: 512

          Сьогодні, 19 квітня  у Тростянецькому районі пройшло  виїзне засідання  колегії  Вінницької обласної державної адміністрації. Засідання провів  голова облдержадміністрації Валерій Коровій,у роботі  взяли участь голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник та народний депутат  України  Микола Кучер

На засідання були запрошені члени колегії облдержадміністрації,керівники силових структур області, голови районних рад, райдержадміністрацій ,міські голови міст обласного значення, керівники департаментів, управлінь, установ та організацій ОДА, голови об’єднаних територіальних громад та представники засобів масової інформації і редактори районних газет.

Учасники засідання відвідали ряд об’єктів  районного центру Тростянець. Зокрема  під час перебування у районній лікарні було відкрито реконструйоване  приміщення  лікувального корпусу для відділення реанімації та інтенсивної терапії . Побували гості на території    спорткомплексу «Колос» та взяли  участь у його відкритті після капітального ремонту.  Роботи по даних об’єктах йшли  від початку року. На реконструкцію лікарняного відділення витрачено понад 900тис.грн.,а на капітальний ремонт спорткомплексу - 3млн.грн.. Левову частку коштів виділено із державного бюджету. Також учасники  колегії   ознайомились з роботою  нового  Центру надання адміністративних  послуг,який введено у дію у минулому році.

 Оглянули керівники  області та районів  Центральну і Фонтанну площі селища Тростянець. Збудовані  у минулому році парк та у 2016 році сквер  є зразком сучасного ландшафтного дизайну, і такі об’єкти були б окрасою навіть великих розвинених міст.

На пленарній частині  розглянуто   ряд питань.

Заступник директора – начальник управління розвитку підприємництва та централізованих капіталовкладень Департаменту міжнародного співробітництва  та регіонального розвитку облдержадміністрації Надія Насіковська  проінформувала присутніх про  основні показники економічного розвитку області  у І кварталі 2018 року.

Про виконання бюджету за І квартал 2018 року доповідав  Микола Копачевський – директор Департаменту фінансів облдержадміністрації.

Ігор Корольчук – начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області   інформував  про хід виконання ремонтних робіт  на автомобільних дорогах загального користування.  

Стан виконання робіт по благоустрою територій населених пунктів  області озвучив Сергій Волков – директор Департаменту житлово – комунального господарства,енергетики та інфраструктури  облдержадміністрації.

Світлана Василюк  - директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  звернула увагу  на основні аспекти співпраці органів виконавчої влади із засобами масової інформації та зв’язки з громадськістю області.

Підсумки колегії підвів голова обласної  державної адміністрації Валерій Коровій.« повернутися до списку новин