Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту,депутатської діяльності та етики,взаємодії з органами місцевого самоврядування,громадськими організаціями та політичними партіями ,зміцнення законності та правопорядку,запобігання корупції.

Переглядів: 300

   У роботі комісії взяли участь голови постійних комісій районної ради.

Голова комісії Антоніна Бура винесла на обговорення  проекти ріщень з  питань,що входять до компетенції  комісії та плануються до розгляду на черговій  сесії районної ради 7 скликання,яка відбудеться 23 травня 2018 року. Зокрема члени комісії обговорили  проект рішення щодо клопотання до Вінницької обласної Ради  про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»  представника Тростянецького району.

Запропоновано  винести на розгляд сесії питання про стан забезпечення законності та правопорядку,про затвердження проектів поданих районною радою на 15 обласний конкурс розвитку територіальних громад,а також  про зняття з контролю рішень районної ради у зв’язку із закінченням терміну дії  і їх виконанням. Проекти рішень з цих питань обговорено та підтримано.« повернутися до списку новин