Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Для залучення інвестиційних коштів для будівництва, реконструкції водомереж обласна Рада у поточному році відновлює фінансування заходів обласної програми «Питна вода».

Переглядів: 394

               Забезпечення населення якісною питною водою є надзвичайно актуальним для багатьох населених пунктів України, є воно важливим і для мешканців Тростянецього району.

                 Як правило,у сільській місцевості люди забезпечували свої потреби водою із громадських та приватних криниць. Але дослідження, що протягом років проводились,виявляють непридатність такої води для споживання. Тому протягом останніх років велика увага у сільських населених пунктах приділялась будівництву централізованих водогонів.

                 Розуміючи проблематику,в області та районі проводиться відповідна робота по забезпеченню населення якісною питною водою. Лише в минулому році в с.Олександрівка побудовано майже 9 км водогону,с.Буди побудовано майже 13,5 км, с.Оляниця – 15 км водогону та 3  свердловини.

               Для залучення інвестиційних коштів для будівництва, реконструкції водомереж обласна Рада у поточному році відновлює фінансування заходів обласної програми «Питна вода». Органи місцевого самоврядування можуть подавати проекти для участі у конкурсі для отримання кредиту на проведення робіт щодо забезпечення населених пунктів питною водою.

           Позичка (кредит) буде надаватися з обласного бюджету юридичній особі – комунальному підприємству територіальної громади під 6% річних терміном до 3 років. До кожного проекту додається пакет документів (можна ознайомитись на нашому сайті у рубриці «Конкурси» - обласні).

        Документи приймаються у Департаменті ЖКГ ОДА до 30 березня 2018 року. 0985214900 Марія Володимирівна« повернутися до списку новин