Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулася позачергова друга сесія Гайсинської районної ради восьмого скликання

Переглядів: 317

   14 грудня  2020 року відбулася позачергова друга сесія Гайсинської районної ради восьмого скликання, в  роботі якої взяли участь 34 депутати.   На сесію була запрошена керуюча справами Тростянецької районної ради Валентина Піган.

   Депутати розглянули 12 питань порядку денного сесії. У результаті прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» депутати прийняли рішення про початок реорганізації Бершадської, Теплицької, Чечельницької та Тростянецької районних рад шляхом їх приєднання до Гайсинської районної ради.

   Обранці також прийняли рішення  звернутися до Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо ряду проблемних питань, які виникли на районному рівні і потребують чіткого правового та фінансового механізму передачі ліквідованих районних рад, виплату заробітної плати та компенсації при скороченні їх працівників, а також щодо передачі комунального майна та інших проблем.

   Також цього дня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, на засіданні якого керуюча справами виконавчого апарату Тростянецької районної ради проінформувала присутніх про необхідність погодження змін до Тростянецького районного бюджету на 2020 рік. Члени комісії погодили внесенні пропозиції.  

   З метою підготовки висновків і рекомендацій постійних комісій голова районної ради Віталій Савчук оголосив перерву в  засіданні сесії. Свою роботу депутати продовжать  17 грудня.

                                                                                            

        « повернутися до списку новин