Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні тростянчани!

Переглядів: 160

   Ось і відходить в історію 2020 рік.  Для більшості громадян цей рік був складним.

  Вже шість років немає миру на нашій українській землі, гинуть, калічаться  воїни, захищаючи державу, продовжується окупація території України, та ще й додалися проблеми із пандемією. Але життя продовжувалось. Ми з вами навчились жити у таких складних умовах: працювати, вчити, лукувати, будувати і захищати. Кожен із нас має надію, що прийдешній 2021 рік стане кращим для кожного українця та держави в цілому.

 2020 рік став останнім роком функціонування адміністративно-територіального утворення - Тростянецький район. Тростянецька районна рада та депутатські корпуси багатьох скликань, місцеві ради району впродовж десятиліть дбали на розвиток Тростянеччини.

  Нині на території району  утворилось дві територіальні громади Тростянецька та Ободівська, які увійшли до складу Гайсинського району. Будемо вірити, що ці зміни підуть на краще для жителів громад.

 Новий рік – особливе свято, воно об’єднує людей всіх поколінь, всіх професій, всіх віросповідань. Це час надії неймовірного настрою, любові і тепла.

 Тож нехай рік прийдешний  принесе всім нам добро, радість, здоров’я, благополуччя, мир і спокій. Бажаємо щоб мрії справдились, добробут у кожній родині примножувався,  а біди та негаразди залишились у минулому.

З Новим Роком  та  Різдвом Христовим!!!

     

 « повернутися до списку новин