Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Щороку у третю неділю травня в Україні вшановується пам'ять жертв політичних репресій.

Переглядів: 346

      Напередодні цієї скорботної дати  тростянчани  зібрались у Парку пам’яті, щоб згадати  про всіх невинно закатованих громадян держави внаслідок репресій комуністичного режиму.

Виступаючи на мітингу ,голова районної ради Людмила Скапровська зазначила: «Український народ зазнав величезних втрат не тільки на полях битв у роки Другої світової війни. Мільйони наших співвітчизників  були знищені каральними органами,вислані до Сибіру  та Далекого Сходу як вороги держави  під приводом розкуркулення. Страхом, катуванням з народу вичавлювали національну свідомість, господарів перетворювали  на жебраків, дітей залишали сиротами. Не  оминула ця біда і Тростянеччину. Сотні людей були знищені, ще більше вигнані із рідної землі. До районної комісії з питань поновлення прав реабілітованих  звернулось  майже 400 громадян району, які  зазнали репресій».

Учасники мітингу поклали квіти  до пам’ятного знаку, вшановуючи  жертв тоталітарного режиму. Ніколи наш народ не повинен зазнати насильства, геноциду, репресій.

« повернутися до списку новин