Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Територіальні громади району успішно співпрацюють із ладижинською ТРК «Тодор» у питаннях прокладення мережі та підключення абонентів до інтернету.

Переглядів: 504

   

          Територіальні громади району успішно співпрацюють із ладижинською ТРК «Тодор» у питаннях прокладення мережі та підключення абонентів до інтернету. Компанія за 25 років свого існування напрацювала в регіоні добру репутацію, працює у правовому полі, укладає договори із партнерами – Укртелеком, Обленерго. По Тростянецькому району уже прокладено десятки кілометрів оптичного кабелю, сотні користувачів  отримують послуги інтернету, телебачення, відео нагляду, WI- FI у громадських місцях. Клієнтами компанії по району є не лише фізичні особи, а й підприємства, банки, місцеві ради в т,ч. і районна рада.

       У найближчий час будуть проводитись роботи по прокладенню мережі у селах Северинівка, Летківка, Олександрівка, а в недалекій перспективі розглядається питання по Будах, В.Стратіївці, Оляниці. Компанія гарантує споживачам якісний швидкісний інтернет, а маючи доступ до мережі, є можливість встановити пакет телебачення на 75 каналів. Незабаром планується запустити IPTV – це нове покоління телебачення, яке має переваги перед кабельним і супутниковим.

 « повернутися до списку новин