Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

24 липня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами, яке провела її голова Наталія Гора.

Переглядів: 389

           Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоровя, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами

         24 липня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами, яке провела її голова Гора Наталія Дмитрівна. На розгляд членів комісії винесено питання з галузі охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення.

        Про стан та перспективи розвитку освітньої галузі доповіла начальник відділу освіти РДА Ільченко О.Ф. Зокрема вона зупинилась на аналізі навчально-виховного процесу у закладах освіти, стані матеріальної бази та проблемах, які існують у галузі та потребують вирішення.

       Депутати підтримали проект районної програми «Сільська школа» на 2018-2020 роки та проект рішення про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Дана установа має забезпечити надання освітніх послуг дітям з особливими потребами.

       У блоці питань, що стосуються охорони здоров’я, розглянуто та підтримано проекти рішень щодо внесення змін до районних програм «Збереження здоров’я жителів Тростянецького району на 2016-2020 роки», «Місцеві стимули» для медичних працівників, «Боротьби з онкологічними захворюваннями до 2021 року.

     По питаннях медичного спрямування інформував Пересунько В.А. – головний лікар КНП «Тростянецький районний центр ПМСД».

     Також члени комісії розглянули проект рішення «Про внесення змін до Програми надання населенню Тростянецького району житлових субсидій за спрощеним порядком до 2018 року» у частині затверджених Програмою заходів. Комісія прийняла рішення погодити проекти рішень із розглянутих питань та винести їх на затвердження чергової 22сесії районної ради 7 скликання, проведення якої планується на 27 липня.

« повернутися до списку новин