Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Заходи щодо попередження зараження короновірусною інфекцією.

Переглядів: 91

   Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні  та для недопущення поширення COVID-19.

    На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн. грн.  на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

    Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

    Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

    Сьогодні, заступник голови районної ради Іван Повидало взяв участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами обговорення Комісія вирішила:

- заборонити проведення масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування та органів державної влади;

- призупинити роботу закладів освіти строком на три тижні;

- максимально обмежити проведення культурних, політичних, соціальних та інших заходів за масовою участю громадян;

- продовжити проводити санітарно - освітню роботу серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби;

- скасувати або максимально перевести в режим телефонних усі наради та засідання.

« повернутися до списку новин