Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У районі планується реалізація об’ємного інвестиційного проекту.

Переглядів: 365

                 У Тростянецькому районі в основному зосереджене аграрне виробництво. Кількість промислових підприємств за два останніх десятиліття значно зменшилась. Поштовх для розвитку  населених пунктів дало будівництво та функціонування виробничих потужностей агроіндустріального холдингу МХП та зокрема його структурного підрозділу ТОВ «Вінницька птахофабрика». Тому дійсно для подальшого розвитку значущою для району є новина про будівництво нового підприємства по переробці кукурудзи на борошно та крупу у с.Демківка.

                Підприємство будуватиме компанія «Дакса Бунге Україна», а саме американська компанія «Бунге» у партнерстві із іспанською компанією «Дакса». На території району працює вже не один рік  структурний підрозділ  компанії «Бунге» - «Сантрейд», що зарекомендував себе якнайкраще. Нині підприємство займається діяльністю із зберігання зерна.

                 Проектна потужність нового заводу становитиме 100 тисяч тонн продукції на рік, з яких 80% йтиме на експорт. Прогнозовані інвестиції у будівництво – 14 млн. доларів. Роботи планується розпочати вже у нинішньому році, а ввести підприємство в експлуатацію до кінця 2019 року. Для сільських жителів – це перспектива роботи, адже у селі не так вже й багато робочих місць.« повернутися до списку новин