Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

В ході підготовки до 42 сесії районної ради VII скликання відбулись ряд засідань постійних комісій районної ради.

Переглядів: 280

  22 червня 2020 року відбулось спільне засідання 2 постійних комісій районної ради: з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами та з питань регулювання комунальної власності, роботи промисловості, будівництва, транспорту, енергозбереження, торгівлі та зайнятості населення.

   Депутати розглянули та погодили проекти рішень по питаннях:  «Про припинення шляхом ліквідації Козинецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів», у зв’язку із оптимізацією мережі закладів загальної середньої освіти з урахуванням економічних та фінансових можливостей району; про звільнення керівника комунального некомерційного підприємства «Тростянецька центральна районна лікарня» у липні місяці поточного року, у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Також погодили та винесли на затвердження чергової сесії районної ради внесення змін до ряду програм:  районної Програми забезпечення поінформованості населення та розвитку КП «Тростянецьке районне радіомовлення» на 2019-2021 роки, Програми «місцевих стимулів» для медичних працівників Тростянецького району на 2020-2024 роки,   Програми утримання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району на 2019-2020 роки, рішення 14 сесії районної ради 7 скликання від 24.05.2017 року «Про затвердження Положення про Громадську наглядову раду», Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад району та погоджено нову редакцію Статуту КНП «Тростянецька центральна районна лікарня».

   В цей же день відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету. Члени комісії розглянули та погодили проекти рішень:

- Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал   2020 року.

 - Про затвердження змін до рішення 38 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет Тростянецького району на 2020 рік». 

- Про затвердження змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» та рішення 38 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року « Про районний бюджет Тростянецького району на 2020 рік», внесених розпорядженнями голови районної державної адміністрації.

  Проект рішення «Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Тростянецькою районною державною адміністрацією повноважень. Делегованих Тростянецькою районною радою на 2020 рік» бюджетна комісія не підтримала.

« повернутися до списку новин