Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Головою районної ради видано розпорядження №21 від 8 травня 2018 року " Про скликання чергової 21 сесії районної ради 7 скликання"

Переглядів: 403

УКРАЇНА

ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

Вінницької області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 8 травня 2018 року                                                                     № 21           смт. Тростянець

Про скликання чергової 21 сесії районної ради 7 скликання

Відповідно до частин 4, 10 статті 46, пунктів 1, 2 частини 6, частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Регламенту Тростянецької районної ради 7 скликання:

          1. Провести пленарне засідання чергової 21 сесії районної ради 7 скликання 23 травня 2018 року о 10 годині у залі засідань районної ради.

           2.   На розгляд пленарного засідання внести питання:

           

           1.Про звіт голови районної державної адміністрації  про виконання                   делегованих районною радою повноважень.

           2.Про стан забезпечення законності та правопорядку  на території       Тростянецького   району.

             3. Про Програму зайнятості населення Тростянецького району на період до 2020 року.

   4.Про Програму поліпшення сервісу обслуговування платників податків

    Тростянецького району та збільшення надходжень до місцевого бюджету   на 2018-2020 роки.

   5. Про затвердження Положення про порядок передачі в безоплатне        користування (позичку) майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району. 

  6. Про позичку майна.

  7. Про списання майна.

  8.Про здачу приміщень в оренду.

  9. Про погодження договорів оренди приміщення,що є спільною  власністю      територіальних громад сіл,селища Тростянецького району.

 10. Про затвердження проекту «Минуле  для майбутнього».

 11.Про затвердження проекту «Капітальний ремонт Летківської амбулаторії  – гарант якісних медичних послуг на селі».

 12.Про внесення змін  до Програми соціально – економічного розвитку Тростянецького району на 2018 рік.

 

 13.Про внесення змін до Програми утримання об’єктів  спільної власності територіальних громад сіл,селища району на 2016 – 2018 роки.

 14.Про співфінансування проекту «Реконструкція  будівлі спортивного комплексу с.Савинці».

 15.Про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2017 року  «Про районний бюджет на 2018 рік» згідно із розпорядженням голови райдержадміністрації.

 16. Про зняття з контролю рішень районної ради.

 17. Про затвердження розпоряджень голови районної ради .

 18. Про клопотання до Вінницької обласної Ради  про нагородження  Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» представника Тростянецького району.

 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної  власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Тростянецької селищної ради Тростянецького району Вінницької області.

 20. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді Ненич Катерини Вікторівни для сінокосіння та випасання худоби на території  Будянської сільської ради Тростянецького району Вінницької області.

 21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ТОВ «ДЕГЕР» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Промислова,3 на території Тростянецької селищної ради Тростянецького району Вінницької області

 22. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Тростянецький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Тростянецького району,Вінницької області .

23. Про затвердження  технічної документації з нормативно грошової оцінки  земельних ділянок водного фонду,що перебувають оренді гр.Сєрих  Володимира Костянтиновича, гр.Бойка Сергія Івановича  для рибогосподарських потреб на території Демидівської сільської ради Тростянецького району Вінницької області.

3. На сесію запросити: депутатів обласної Ради від Тростянецького виборчого округу,  заступників голови районної державної адміністрації та керівників структурних підрозділів виконавчої влади, керівників служб, підприємств,організацій району, селищного, сільських голів, представників політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації району.

« повернутися до списку новин