Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

28 грудня у залі засідань районної ради відбулась 28 позачергова сесія. районної ради 7 скликання.

Переглядів: 284

 

    28 грудня у залі засідань районної ради відбулась 28 позачергова сесія. На  розгляд пленарного засідання було винесено питання щодо призначення керівників комунальних закладів. 31 грудня  закінчуються трудові контракти з керівниками  ряду комунальних закладів, підприємств, що є об’єктами спільної власності територіальних громад Тростянецького району, зокрема це керівники  закладів  культури та двох підприємств.

          Відповідно до Закону України «Про культуру» керівники  закладів сфери культури призначаються на посаду на основі конкурсного відбору. Районною радою   проведено всі заходи щодо оголошення та проведення конкурсу.  За результатами  проведеного конкурсу районна рада затвердила рішення щодо призначення на посаду керівниками: КЗ «Тростянецька центральна районна бібліотека» Дереш Марію Борисівну, КЗ «Ободівський краєзнавчий музей» Кучер Ольгу Борисівну, КЗ  «Новоободівська дитяча музична школа» Ременюка Володимира Васильовича, КЗ «Тростянецький районний будинок культури» Баламута Віктора Юхимовича, КЗ «Тростянецький краєзнавчий музей»  Шамраєнко Людмилу Сергіївну  з 2 січня 2019 року  та затверджено трудові контракти  терміном на 5 років. Також прийнято рішення переукласти трудові контракти з керівником КП «Тростянецький трудовий архів»  Шевчук Любов’ю  Іванівною та керівником КП «Тростянецьке районне радіомовлення» Олійник Лесею Володимирівною.

Районна рада  затвердила рішення про передачу будівлі, що розташована за адресою: смт.Тростянець, вул.Шкільна,1(приміщення бібліотеки) до комунальної власності Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади.

« повернутися до списку новин