Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Переглядів: 262

      Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати подвиг українців, які віддали своє життя під час Революції Гідності.  Цей день офіційно затверджений Президентом України Петром Порошенком як День пам'яті Героїв Небесної сотні. Небесну сотню та загиблих бійців вшановують і на Тростянеччині. 20 лютого – день, який закарбований у кожного  тростянчанина смутком, розпачем і болеем.  Цього року минає п’ята річниця від часу кривавих розстрілів. 

      У заході взяли участь голова районної ради Людмила Скапровська, заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, учасники тих буремних подій,   громадськість району . «Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України», - сказав у своєму виступі  Віктор Задорожний. Також до присутніх звернулась Юлія Соліна , яка була учасником тих подій, наголосивши, що  ніхто не в праві забути морозні дні 2013 - 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, коли у них стріляли, а вони йшли, стріляли , а вони йшли.

      Вихованці Новоободівської, Будянської та Тростянецької шкіл підготували тематичний концерт а  учасники жалобної церемонії з нагоди п’ятих  роковин розстрілів учасників Революції Гідності на Майдані Незалежності та на вулицях Києва поклали квіти біля Меморіалу Слави,  де встановлено  пам’ятний знак  Героям Небесної сотні.

   Тростянецька районна рада висловлює  глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликає весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави. Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали життя за нашу свободу та право на вільний розвиток. Слава Україні!« повернутися до списку новин