Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

31 січня Тростянеччина вшановує п’яту річницю пам’яті нашого земляка Олександра Івановича Черепахи, який загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Переглядів: 121

          Сьогодні голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у заходах по вшануванню пам’яті  нашого земляка, які пройшли у Глибочанській територіальній громаді.

Олександр Іванович  народився  25 березня 1970 року в селі Скибинці Тростянецького району.   Виріс у сільській родині, цінував працю, був оптимістом по життю, людяним та справедливим.

Був єдиним сином у родині.

Однак війна на Сході  України змінила  долю багатьох наших співвітчизників.  У серпні 2014 року  Олександра Черепаху мобілізували до Збройних Сил України. Служив гранатометником в 30-й окремій механізованій бригаді. За розповідями  його побратимів, він був  щирим і відкритим, із ним  було цікаво  спілкуватися, любив свою родину. Як син народу України, що  пішов  виконувати  свій обов’язок перед Батьківщиною, з  гідністю  ніс бойову  службу в лавах українського війська. На превеликий жаль  не повернувся до своєї домівки живим. Загинув, захищаючи нашу незалежність.

Життя Олександра Черепахи обірвалось 31 січня 2015 року поблизу села  Чорнухине Попаснянського району  Луганської області. Поховання відбулося 28  лютого 2015 року у рідному  селі Скибинці.

Молодий чоловік  поклав своє життя  за нашу землю, віддав життя Україні, був до кінця  вірний військовій присязі. Минає п’ята річниця  загибелі  на Сході України  солдата 30-ї  окремої механізованої бригади  Олександра Черепахи, але біль не згасає, свіча пам’яті горить і нагадує кожному, якою високою ціною захищається мир, незалежність  і територіальна цілісність  України.

Тростянецька районна рада,  жителі району,  вшановують пам'ять  свого земляка, розділяють  горе рідних та близьких. У ці пам’ятні дні згадаймо  воїна Олександра, який  віддав за мир в Україні своє життя. Пам’ятаймо  подвиг Героя – доки пам’ятаємо він живе серед нас. Просимо щирою молитвою  згадати  наших земляків, що віддали  життя за  мир, свободу,  незалежність України.  Герої не вмирають!  Слава Україні!  Слава її Героям!« повернутися до списку новин