Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

На базі комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет» відбулося обговорення питання підготовки до державної підсумкової атестації

Переглядів: 215

      На базі комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет» 16 квітня 2019 року  відбувся районний семінар-практикум для заступників директорів з навчальної роботи на тему «Актуальні питання ефективної підготовки учителів та учнів до ДПА (ЗНО) у 2018-2019 навчальному році» , в ході проведення якого відбулося обговорення форм і методів організації методичної роботи з педагогічними працівниками у закладах загальної середньої освіти  у світлі освітянської реформи .

     Лещенко С.Б. , завідувач комунальної установи «Тростянецький районний методичний кабінет»  методисти райметодкабінету  довели учасникам семінару  інформацію про нормативно-правове забезпечення та вимоги до організації та проведення ДПА (ЗНО) у 2018-2019 навчальному році .

     Заступники  директорів  з навчальної роботи : Галицька Г.П. /Четвертинівська СЗШ І-ІІІ ст./, Шепетун С.І./Новоободівська СЗШ І-ІІІ ст./, Макух Л.В. /Оляницька СЗШ І-ІІІ ст./, Кульчиковська Н.С. /Летківська СЗШ І-ІІІ ст./ поділились досвідом  роботи щодо подолання труднощів при підготовці до ДПА (ЗНО)  . Відбулось живе обговорення даного питання всіма учасниками семінару , в  ході якого було виявлено проблеми  та шляхи їх вирішення при проведенні даних заходів .

« повернутися до списку новин