Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

26 жовтня відбулась чергова 25 сесія районної ради 7 скликання.

Переглядів: 351

     26 жовтня у залі засідань районної ради пройшло пленарне засідання 25 сесії. На розгляд було винесено 18 питань. Депутати заслухали звіт голови ради Скапровської Л. В. про роботу за рік. У своєму звіті голова райради проаналізувала діяльність депутатських комісій, виконавчого апарату, результати співпраці із радами базового рівня та райдержадміністрацією.

     Про роботу медичних закладів району доповідали головні лікарі комунальних підприємств « Тростянецький районний центр ПМСД» Володимир Пересунько та «Тростянецька ЦРЛ» Анатолій Гіленко. Основна увага у виступах була приділена перспективам подальшої діяльності підприємств в умовах реформування галузі охорони здоров»я та об»єму надання послуг населенню району на первинному та вторинному рівнях.

     Також внесено зміни до районної програми «Збереження здоров'я жителів Тростянецького району», які забезпечать можливість фінансування заходів по придбанню цукрознижуючих препаратів,спеціального харчування для хворих на фенілкетонурію, проведення гемодіалізу для хворих пацієнтів, тощо.

    Депутати затвердили ряд довгострокових програм, які спрямовані на вирішення питань утримання та ремонту нерухомого коммунального майна, висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади у друкованих засобах масової інформації, внесли необхідні зміни у діючі районні програми.

     За результатами роботи за 10 місяців до районного бюджету надійшли додаткові кошти, які депутати спрямували на першочергові заходи, що забезпечать діяльність бюджетних закладів, внісши зміни до районного бюджету.

     Відбулось бурхливе обговорення проекту нового статуту комунального некомерційного підприємства «Тростянецька ЦРЛ», за результатами якого внесено відповідні зміни у документ.

      По всіх питаннях, що розглядались на сесії, прийнято рішення.

« повернутися до списку новин