Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ІНВЕСТИЦІЇ У РАЙОН.

Переглядів: 245

 

    Тростянецький район  є одним із лідерів з впровадження альтернативних видів палива та використання відновлювальної енергетики. У даний час  реалізовано два проекти з виробництва електроенергії з відновлювальних джерел енергії,  це фотогальванічні станції в с. Глибочок та смт.Тростянець. У цьому році розпочато  реалізацію інвестиційного проекту  по будівництву ще однієї сонячної електростанції в с.Буди  на площі 17,2га потужністю 6 МВТ., орієнтовною вартістю  понад 170млн.грн. Будівництво першої черги планується завершити до кінця 2019 року  і створити до 16 робочих місць. 

 Розпочато  будівництво компанією Дакса Бунге Україна круп’яного заводу з переробки кукурудзи на  борошно та крупу в селищі Демківське, який перероблятиме   її до 300тонн на добу.  Це буде перший завод такої потужності в Україні. Завершення будівництва виробничого комплексу   планується осінню 2020 року.  На заводі працюватиме сучасне італійське обладнання. Орієнтовна вартість даного проекту близько 400млн.грн.

Обсяг залучених інвестицій  за січень – березень     2019 року в економіку району за рахунок усіх джерел  фінансування склав  27,3млн.грн., що на 17,6% більше відповідного  періоду минулого року.

« повернутися до списку новин