Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

26-го червня у Вінницькій обласній Раді відбулося засідання комісії по визначенню претендентів на цьогорічне нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Переглядів: 671

    

       Як повідомили у прес-службі обласної Ради, на розгляд комісії було подано 34 заявки від органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій, трудових колективів, політичних партій та громадських об’єднань. У підсумку було відібрано 12-х претендентів. Серед нагороджених наш земляк-тростянчанин,  учасник бойових дій та антитерористичної операції лікар 59 мобільного шпиталю  Юрій  Кацай.

Інші нагороджені це  учасники бойових дій та антитерористичної операції: Костянтин Васюк (Калинівський район), Василь Івасько (м.Вінниця), Василь Киричко (м.Вінниця), Максим Кожухар (м.Ямпіль), Олександр Саманюк (смт. Літин) та Анатолій Слівінський (м. Вінниця).

Також найвищу відзнаку Вінниччини отримають: директор СТОВ АФ «Ольгопіль», депутата облради Павло Каленич, голова обласної ради організації ветеранів України Леонід Копецький, завідувач кафедри пропедевтики Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова Юрій Мостовий, старша медсестра пульмонологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні Галина Ніжньовська та директор міського центру соціально-психологічної  реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Раїса Панасюк.

Переможців конкурсу нагородять до Дня незалежності. Вони також отримають до відзнаки грошову винагороду.« повернутися до списку новин