Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Дорогі земляки! Від депутатського корпусу Тростянецької районної ради, виконавчого апарату районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди 21-ї річниці від дня ухвалення Конституції України

Переглядів: 648

 

   Дорогі земляки!  Від депутатського корпусу Тростянецької районної  ради, виконавчого апарату районної ради  прийміть найщиріші вітання з нагоди  21-ї  річниці від дня ухвалення Конституції України – головного документа, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку.

     28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.

       Життя підтвердило важливість Конституції.  І сьогодні завдання держави  полягає в тому, щоб як найповніше використати  потенціал основного нормативно – правого акта держави   для утвердження реальної демократії, забезпечення прав, свобод людини і  громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень.

     Конституція  увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.  

   Дорогі тростянчани, вітаючи Вас із визначним державним святом, хочу побажати вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція, нести високе звання громадянина Української держави. Нехай же в цей урочистий день міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

      Від усього серця зичу  вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності. Хай буде мир на нашій Землі!

     Голова Тростянецької районної ради               Людмила СКАПРОВСЬКА

« повернутися до списку новин