Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

3 23 по 29 вересня 2018 року делегація  нашого району перебувала з дружнім візитом у Ходзежському повіті Республіки Польща.

Переглядів: 340

   

    Візит делегації  нашого району до дружнього Ходзежського повіту Республіки Польща проходив  відповідно до угоди про міжрегіональне співробітництво  між Тростянецьким районом та Ходзежським повітом республіки Польща  з метою поглиблення співробітництва між нашими регіонами. 

    Наша делегація в гмінах Шамочін та Будзинь ознайомилась з роботою органів самоврядування. Також тростянчанам була надана можливість ознайомитись з роботою установ охорони здоров'я по наданню медичних послуг населенню гмін. Жваве обговорення у нашої делегації  викликала організація виховного та навчального процесів в дитячому садочку та в одній з найкращих шкіл гміни Будзинь.

Під час відвідин повітової пожежної  частини в м. Ходзежі  командир  розповів про діяльність підрозділу та презентував новітнє пожежне обладнання.

 Також в ході візиту було відвідано музейну залу в м. Ходзежі та відбувся цікавий екскурс в військову історію  в м. Борне – Сулінове.

По завершенні перебування на польській землі тростянчани прийняли участь у пленарному засіданні Ради Ходзежського повіту

« повернутися до списку новин