Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

10 серпня відбулось спільне засідання постійних комісії районної ради з питань комунальної власності та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю.

Переглядів: 406

На засіданні було обговорено 6 питань, які планується винести на розгляд чергової 23 сесії районної ради.

      Найбільш резонансними і складними стали питання оптимізації закладів освіти району. Проблема реформування освітньої мережі назріла давно. У районі функціонує чотири школи, де кількість учнів менше 50. У цих школах є класи, в яких взагалі відсутні учні, а в інших навчається 1-3 школярі, тобто навчання індивідуальне. Це при тому, що у територіальній громаді функціонує 1 школа І-ІІІ ступенів та малокомплектна школа. Зрозуміло, що якість навчання у таких закладах значно нижча. Разом з тим у малокомплектних школах йдуть витрати у 2-2,5 рази більші із розрахунку на 1 учня.     

       Відділ освіти райдержадміністрації, враховуючи реалії, подав проекти оптимізації навчальних закладів на розгляд сесії районної ради. На засіданні комісії відбулося ґрунтовне обговорення питання, враховуючи фінансову спроможність, якість освіти та подальші перспективи. Переважною більшістю голосів члени комісії підтримали проекти рішень та внесли пропозицію винести їх на розгляд сесії.« повернутися до списку новин